[o wydawnictwie] [oferta] [gdzie kupić książki?] [sklep] [pielgrzymki] [nowości] [czytelnia] [pliki zip] [mp3] [pps] [pismo] [nowy numer "Vox Domini"] [owo na dziś] [modlitwy] [prawdy wiary] [prawdy wiary po rosyjsku] [życie Jezusa] [Jan Paweł II] [święci] [objawienia] [rozeznawanie] [Fatima] [Vassula] [stowarzyszenie "Prawdziwe Życie w Bogu"] ["Prawdziwe Życie w Bogu" – indeks] ["Prawdziwe Życie w Bogu" - wyjaśnienia z Kongregacją] [Valtorta] [Gloria Polo] [ks. Gobbi] [Medziugorje] [plany] [linki] [świadectwa] [szukaj] [mapa] [copyright] [zmiany]   


Loading


Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata  z 25 marca 2015: Drogie dzieci, dziś znowu Najwyższy pozwala mi być z wami i prowadzić was drogą nawrócenia. Wiele serc zamknęło się na łaskę i stały się głuche na moje wezwanie. Wy, małe dzieci, módlcie się i walczcie z pokusami i wszystkimi złymi planami, jakie diabeł ofiarowuje wam poprzez modernizm. Bądźcie silni modlitwą i z krzyżem w dłoni módlcie się, aby zło nie posługiwało się wami i aby nie odnosiło w was zwycięstwa. Ja jestem z wami i modlę się za was. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie dane Mirjanie przez Matkę Bożą w Medziugorju 2 marca 2015
Drogie dzieci! Wy jesteście moją siłą. Wy, apostołowie moi, którzy swoją miłością, pokorą i cichością modlitwy sprawiacie, że można poznać mojego Syna. Żyjecie we mnie. Niesiecie mnie w swoim sercu. Wiecie, że macie Matkę, która was miłuje i która przybyła, by przynieść miłość. Spoglądam na was w Ojcu Niebieskim, na wasze myśli, wasze bóle, cierpienia, i przynoszę je swojemu Synowi. Nie lękajcie się, nie traćcie nadziei, ponieważ mój Syn słucha swojej Matki.
On miłuje, odkąd się narodził, a ja pragnę, by tę miłość poznały wszystkie moje dzieci. By wrócili do Niego ci, którzy przez swoje bóle i niezrozumienie opuścili Go; i by poznali Go wszyscy, którzy Go nigdy nie znali. Dlatego jesteście tutaj wy, apostołowie moi, i Ja jako Matka z wami. Módlcie się o siłę wiary, ponieważ z silnej wiary przychodzi miłość i miłosierdzie. Przez miłość i miłosierdzie pomożecie tym wszystkim, którzy nie są świadomi, że wybierają ciemność zamiast światłości.
Módlcie się za swoich pasterzy, ponieważ oni są siłą Kościoła, który pozostawił wam mój Syn. Przez mojego Syna oni są pasterzami dusz. Dziękuję wam.

 

z 25 lutego 2015: Drogie dzieci, w tym czasie łaski zachęcam was wszystkich: módlcie się więcej, a mówcie mniej. Na modlitwie szukajcie woli Boga i żyjcie nią, według przykazań, do których wzywa was Bóg. Ja jestem z wami i modlę się z wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

   NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS DROGA KRZYŻOWA W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS PRZEJŚCIE DO ŻYCIA WIECZNEGO W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS  

 

  Gloria Polo - TRAFIONA PRZEZ PIORUN   NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. I PRZEJŚCIE DO WIECZNOŚCI W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS 

 


Kilka słów O WYDAWNICTWIE

- Rozpowszechniamy najpiękniejsze książki z dziedziny mistyki chrześcijańskiej, przede wszystkim:

- Radzimy, JAK ROZEZNAWAĆ ZJAWISKA NADPRZYRODZONE, w oparciu o Pismo Święte i nauczanie Kościoła katolickiego.

- Przedstawiamy kilka WSPÓŁCZESNYCH OBJAWIEŃ.

- Dla lepszej orientacji wprowadziliśmy MAPĘ tematów, nazwisk (witryna liczy blisko 5 tys. plików).

- Zapraszamy do zadumy nad SŁOWEM. W nim – codzienna Ewangelia i refleksja nad nią.

- Pod hasłem JEZUS I MARYJA kryje się bogactwo wizji mistyków, odniesionych do tekstów Ewangelii.

- Zachęcamy do korzystania z ARCHIWUM PLIKÓW ZIP

- Do dyspozycji gości jest też dział CZYTELNIA.

- Pod hasłem WIERZĘ... – nauka Kościoła katolickiego w pytaniach i odpowiedziach.

- W OFERCIE i NOWOŚCIACH polecamy książki, kasety audio, video, płyty CDmp3, DVD, pismo.

- Kwartalnik "VOX DOMINI" stara się objąć tematyką treści, prowadzące do większej czci Eucharystii, uczące modlitwy, szacunku do Matki Najświętszej i Ojca Świętego.

- Osobną stronę poświęciliśmy na wykaz publikacji i CENNIK.

- Często staramy się wprowadzać zmiany. Można je śledzić pod przyciskiem ZMIANY.


 GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKI I KASETY?


  PRENUMERATA PISMA 2015:

  • wpłata minimalnie 35 zł na konto wydawnictwa: (BRE BANK) 16 1140 2004 0000 3602 3422 2480 / WYDAWNICTWO VOX DOMINI, 40-126 KATOWICE

  • lub przekazem pocztowym na adres: Vox Domini 43-190 Mikołów skr. poczt. 72

  • zawsze z adnotacją: «ofiara na prenumeratę pisma» (dobrze jest zaznaczyć, od którego numeru ma się rozpocząć prenumerata lub napisać "prenumerata - kontynuacja" w przypadku wznowienia)

  • ROZPOCZĘCIE PRENUMERATY JEST MOŻLIWE W KAŻDEJ CHWILI.

  • POBIERZ BLANKIET DO WYDRUKOWANIA (PDF)

  • Osoby, które regularnie dokonują wpłat nagradzamy gratisowymi prezentami z półki naszego wydawnictwa!


   COPYRIGHT - wykorzystanie tekstów ze strony i nie tylko czyli o prawach w internecie

 

    Coraz więcej osób kopiuje bez informowania nas o tym, w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, zawartość naszej strony www oraz innych naszych publikacji (video, audio i książek), wykorzystując nasze treści w swoich serwisach internetowych lub na kontach umożliwiających innym pobieranie treści w postaci plików zarchiwizowanych, mp3 oraz pdf. Podejmujemy działania, aby temu zapobiec zwłaszcza, że materiały te są celowo pozbawiane informacji o naszym wydawnictwie.

    Przypominamy, że wykorzystanie udostępnianych przez nas tekstów i grafiki nie jest możliwe bez uzyskania stosownej zgody. Osoby podające link do naszych stron internetowych prosimy o sprawdzenie, czy link ten jest prawidłowy.

    Prosimy i apelujemy gorąco o respektowanie zarówno prawa ludzkiego (o własności intelektualnej, jaką są np. tłumaczenia, nagrania, skład komputerowy), jak i zasady zawartej w Piśmie Świętym (Łk 10,7: Godzien jest robotnik zapłaty swojej)

    Cieszy nas zainteresowanie naszymi publikacjami, jednak coraz więcej jest działań pirackich, nielegalnych, łącznie z publikowaniem naszych książek przez osoby, posługujące się naszymi tłumaczeniami. Osoby te mogą w efekcie  u n i e m o ż l i w i ć  nam dalsze funkcjonowanie. Jesteśmy bowiem Z TEGO POWODU w coraz trudniejszej sytuacji FINANSOWEJ!

    Jest możliwe, że dla niektórych to właśnie jest celem, a nie jedynie piracka ewangelizacja. Nierzadko publikacje te są rozpowszechniane w tak zwanej szarej strefie - bez podatków czy innych opłat obowiązujących w naszych realiach gospodarczych. Każdy kto pragnie szczerze ewangelizować może odczuwać spokój sumienia i liczyć na nagrodę wtedy, kiedy z wysiłkiem ofiaruje coś Panu Bogu i ludziom - swój czas, swoje środki finansowe, swoją pracę, a nie to, co wykradł innym.  

    Przeglądamy oferty innych księgarń. Płyty CD mp3 są oferowane nawet w cenie przewyższającej 35 zł za sztukę. U nas kosztują 7, 8, czasem 10 zł...   


Numer 4/2014

Jak sygnalizowaliśmy w naszym newsletterze ostatni numer naszego kwartalnika (4/2014) jest w druku i w tym tygodniu zostanie rozesłany do Czytelników. Przepraszamy za to opóźnienie wynikłe m. in. z faktu, że w okresie świątecznym drukarnia, z którą współpracujemy, zaprzestała pracy na 2 tygodnie. Liczymy na wasze zrozumienie, tym bardziej, że w naszym piśmie staramy się zwykle zamieszczać informacje uniwersalne, nie ma w nim przepisów na potrawy wigilijne.

 

Spis treści nr 4/2014 (w sprzedaży: po Uroczystości Objawienia Pańskiego):
l W Medziugorju odczuwa się obecność Boga - str. 2
l Rodzina jest pierwszą grupą modlitewną - str. 5
l Na Festiwalu Młodych doświadczyłem mocy
żywego Kościoła - st...r. 8
l Medziugorje jest spojrzeniem w Niebo - str. 11
l Rozważania Różańcowe - str. 13
l Matka Boża zmienia twoje życie! - str. 14
l "Oto Matka twoja" - str. 17
l Orędzia Matki Bożej - str. 18
l ...pielgrzymować będą, by oddać pokłon... - str. 20
l Rozpoczął się Rok Życia Konsekrowanego - str. 22
l Akt zawierzenia Matce Bożej losów „Poematu” - str. 28
l J. Ottea - Salezjanie w Argentynie - str. 30
l Modlitwa do Matki Bożej rozwiązującej węzły - str. 32
l Pisma Cataliny Rivas - str. 33
l Pewnego dnia wszyscy zwrócą się do Ojca - str. 34
l Uczcić Boga Ojca - str. 40
l Vassula publikuje dotąd nieujawnione orędzia - str. 42
l Spotkanie z Ojcem Świętym i jubileuszowy prezent - str. 47
l Turcja: Niech Duch Św. uczyni nas świadkami Ewangelii - str. 48
l "Bóg nie może nie słyszeć głosu swego Syna Jezusa"
- str. 57
l Błogosławieństwa (1) Błogosławieni ubodzy - str. 58
l Płaszcz świętego Józefa - str. 60 i inne informacje.

 


[mapa witryny] [ostatnie zmiany] [oferta książek i kaset] [nowości] [plany] [pismo Vox Domini] [czytelnia on line] [ewangelia na każdy dzień] [modlitwa] [rozeznawanie] [objawienia] [Vassula i jej misja] [Stowarzyszenie Prawdziwe Życie w Bogu] [Valtorta i jej misja] [ks. Stefano Gobbi] [Medziugorje] [Fatima] [Jan Paweł II] [święci] [Prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [linki religijne] [przeszukiwanie witryny] [archiwum 'zip'] [info @ voxdomini. com. pl] [o nas]


Jesteś Gościem od 23.11.1998