[o wydawnictwie] [oferta] [gdzie kupić książki?] [sklep] [pielgrzymki] [nowości] [czytelnia] [pliki zip] [mp3] [pps] [pismo] [nowy numer "Vox Domini"] [modlitwy] [prawdy wiary] [prawdy wiary po rosyjsku] [życie Jezusa] [Jan Paweł II] [święci] [objawienia] [rozeznawanie] [Fatima] [Vassula] [stowarzyszenie "Prawdziwe Życie w Bogu"] ["Prawdziwe Życie w Bogu" – indeks] ["Prawdziwe Życie w Bogu" - wyjaśnienia z Kongregacją] [Valtorta] [Gloria Polo] [ks. Gobbi] [Medziugorje] [plany] [linki] [świadectwa] [szukaj] [mapa] [copyright] [zmiany]   


Loading

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 maja 2016:

Drogie dzieci, moja obecność jest darem Boga dla was wszystkich i zachętą do nawrócenia. Szatan jest silny i pragnie w wasze serca i w wasze myśli wprowadzić nieład i niepokój. Dlatego więc, drogie dzieci, módlcie się, aby Duch Święty wprowadził was na prawdziwą drogę radości i pokoju. Ja jestem z wami i oręduję za wami u mojego Syna. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.


NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS DROGA KRZYŻOWA W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS PRZEJŚCIE DO ŻYCIA WIECZNEGO W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS  

 

  Gloria Polo - TRAFIONA PRZEZ PIORUN   NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. I PRZEJŚCIE DO WIECZNOŚCI W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS 

 


Kilka słów O WYDAWNICTWIE

- Rozpowszechniamy najpiękniejsze książki z dziedziny mistyki chrześcijańskiej, przede wszystkim:

- Radzimy, JAK ROZEZNAWAĆ ZJAWISKA NADPRZYRODZONE, w oparciu o Pismo Święte i nauczanie Kościoła katolickiego.

- Przedstawiamy kilka WSPÓŁCZESNYCH OBJAWIEŃ.

- Dla lepszej orientacji wprowadziliśmy MAPĘ tematów, nazwisk (witryna liczy blisko 5 tys. plików).

- Zapraszamy do zadumy nad SŁOWEM. W nim – codzienna Ewangelia i refleksja nad nią.

- Pod hasłem JEZUS I MARYJA kryje się bogactwo wizji mistyków, odniesionych do tekstów Ewangelii.

- Zachęcamy do korzystania z ARCHIWUM PLIKÓW ZIP

- Do dyspozycji gości jest też dział CZYTELNIA.

- Pod hasłem WIERZĘ... – nauka Kościoła katolickiego w pytaniach i odpowiedziach.

- W OFERCIE i NOWOŚCIACH polecamy książki, kasety audio, video, płyty CDmp3, DVD, pismo.

- Kwartalnik "VOX DOMINI" stara się objąć tematyką treści, prowadzące do większej czci Eucharystii, uczące modlitwy, szacunku do Matki Najświętszej i Ojca Świętego.

- Osobną stronę poświęciliśmy na wykaz publikacji i CENNIK.

- Często staramy się wprowadzać zmiany. Można je śledzić pod przyciskiem ZMIANY.


 GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKI I KASETY?


  PRENUMERATA PISMA 2016:

  • wpłata minimalnie 35 zł na konto wydawnictwa: (BRE BANK) 16 1140 2004 0000 3602 3422 2480 / WYDAWNICTWO VOX DOMINI, 40-126 KATOWICE

  • lub przekazem pocztowym na adres: Vox Domini 43-190 Mikołów skr. poczt. 72

  • zawsze z adnotacją: «ofiara na prenumeratę pisma» (dobrze jest zaznaczyć, od którego numeru ma się rozpocząć prenumerata lub napisać "prenumerata - kontynuacja" w przypadku wznowienia)

  • ROZPOCZĘCIE PRENUMERATY JEST MOŻLIWE W KAŻDEJ CHWILI.

  • POBIERZ BLANKIET DO WYDRUKOWANIA (PDF)

  • Osoby, które regularnie dokonują wpłat nagradzamy gratisowymi prezentami z półki naszego wydawnictwa!


   COPYRIGHT - wykorzystanie tekstów ze strony i nie tylko czyli o prawach w internecie

 

    Coraz więcej osób kopiuje bez informowania nas o tym, w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, zawartość naszej strony www oraz innych naszych publikacji (video, audio i książek), wykorzystując nasze treści w swoich serwisach internetowych lub na kontach umożliwiających innym pobieranie treści w postaci plików zarchiwizowanych, mp3 oraz pdf. Podejmujemy działania, aby temu zapobiec zwłaszcza, że materiały te są celowo pozbawiane informacji o naszym wydawnictwie.

    Przypominamy, że wykorzystanie udostępnianych przez nas tekstów i grafiki nie jest możliwe bez uzyskania stosownej zgody. Osoby podające link do naszych stron internetowych prosimy o sprawdzenie, czy link ten jest prawidłowy.

    Prosimy i apelujemy gorąco o respektowanie zarówno prawa ludzkiego (o własności intelektualnej, jaką są np. tłumaczenia, nagrania, skład komputerowy), jak i zasady zawartej w Piśmie Świętym (Łk 10,7: Godzien jest robotnik zapłaty swojej)

    Cieszy nas zainteresowanie naszymi publikacjami, jednak coraz więcej jest działań pirackich, nielegalnych, łącznie z publikowaniem naszych książek przez osoby, posługujące się naszymi tłumaczeniami. Osoby te mogą w efekcie  u n i e m o ż l i w i ć  nam dalsze funkcjonowanie. Jesteśmy bowiem Z TEGO POWODU w coraz trudniejszej sytuacji FINANSOWEJ!

    Jest możliwe, że dla niektórych to właśnie jest celem, a nie jedynie piracka ewangelizacja. Nierzadko publikacje te są rozpowszechniane w tak zwanej szarej strefie - bez podatków czy innych opłat obowiązujących w naszych realiach gospodarczych. Każdy kto pragnie szczerze ewangelizować może odczuwać spokój sumienia i liczyć na nagrodę wtedy, kiedy z wysiłkiem ofiaruje coś Panu Bogu i ludziom - swój czas, swoje środki finansowe, swoją pracę, a nie to, co wykradł innym.  

    Przeglądamy oferty innych księgarń. Płyty CD mp3 są oferowane nawet w cenie przewyższającej 35 zł za sztukę. U nas kosztują 7, 8, czasem 10 zł...   


CHCESZ UWIECZNIĆ WAŻNE CHWILE W ŻYCIU LUB W PRACY? POLECAMY NASZE USŁUGI.
    Planującym ślub i wesele lub inne uroczystości rodzinne a także firmowe - wymagające filmowania lub fotografowania - gorąco polecamy tę część naszej działalności.
Nasza propozycja skierowana jest głównie do osób z rejonu Mikołowa, a także okolic, czyli Tychów, Rudy Śląskiej, Zabrza, Orzesza, Katowic itp.
Będziemy wdzięczni, jeśli szukając osoby z doświadczeniem dla uwiecznienia Waszych uroczystości, pomyślicie o nas lub komuś polecicie nasze usługi.
    Wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny, w zależności od potrzeb, dlatego kierujemy naszą ofertę do osób prywatnych, a także do firm szukających profesjonalisty do wykonania zdjęć.
    Telefon kontaktowy: +48695532906.


[mapa witryny] [ostatnie zmiany] [oferta książek i kaset] [nowości] [plany] [pismo Vox Domini] [czytelnia on line] [ewangelia na każdy dzień] [modlitwa] [rozeznawanie] [objawienia] [Vassula i jej misja] [Stowarzyszenie Prawdziwe Życie w Bogu] [Valtorta i jej misja] [ks. Stefano Gobbi] [Medziugorje] [Fatima] [Jan Paweł II] [święci] [Prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [linki religijne] [przeszukiwanie witryny] [archiwum 'zip'] [info @ voxdomini. com. pl] [o nas]


Jesteś Gościem od 23.11.1998