Objawienie Matki Bożej w Lourdes (1858)


Kaseta trwająca niecałe 60 minut przedstawia historię życia św. Bernadetty Soubirous oraz doznane przez nią w 1858 roku objawienia Najświętszej Maryi Panny. Wszystkie zdjęcia do filmu zostały nakręcone w Lourdes oraz w Nevers - miejscu życia i śmierci św. Bernadetty, gdzie obecnie spoczywa jej - zachowane od rozpadu - ciało.

Treść filmu pozwala zapoznać się dogłębnie ze słowami Matki Bożej wypowiedzianymi do "najbiedniejszej z Jej córek" - jak określała siebie mała wizjonerka. Historia powstania cudownego źródła w Lourdes oraz analiza orędzia ukazuje ogromną miłość Maryi do wszystkich Jej dzieci oraz wzywa do dnia dzisiejszego do oddania się Jej Niepokalanemu Sercu i nawrócenia.

Cena: 10 zł

Dostępna także wersja:


ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE


Z O B A C Z    F R A G M E N T    F I L M U


[powrót do wykazu kaset VIDEO] [powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [ciekawe linki] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]